KMS Granity kamieniarstwo - 20 lat doświadczenia

Od lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

KMS Granity - kamieniarstwo to rodzinna firma z 20 letnim doświadczeniem w branży. Dzięki zebranemu doświadczeniu w sferze podwykonawstwa, wychodzimy do Klientów indywidualnych, jak i hurtowych, oferując im rzetelną, profesjonalną i terminową realizację.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji wyrobów uzyskanych z granitu. Jednak nie jest to jedyny surowiec w naszej ofercie. Wszystkie wykonywane przez nas pracę objęte są gwarancją, a w naszej firmie jakość materiałów stawiamy jako najwyższą wartość.

Nowoczesne procesy technologiczne, którymi dysponujemy zapewniają precyzję wykonania nawet najtrudniejszych wymagań stawianych przez Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz dostępnych wzorów oraz barw naszych wyrobów. Stawiamy na kompleksową obsługę Klienta, dlatego projektujemy, produkujemy i montujemy obiekt we wskazanej przez Państwa lokalizacji.

Przez lata naszej obecności na rynku uzyskaliśmy grono zadowolonych Klientów, którzy stanowią dla nas satysfakcję i motywacje do dalszego doskonalenia KMS Granity - kamieniarstwo.

Wyroby z kamienia Zgorzelec

Jest coś, co chcesz się o nas dowiedzieć?
Zapraszamy do kontaktu